معرفی محصولات ما

درباره ما

آریو، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع کیف و کفش چرم آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس، تمام تلاش های ما برای جلب رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

فرم سفارش محصول

  • برای ثبت سفارش خود کافیست تا فرم سفارش محصول را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.
  • همچنین برای ثبت سفارش محصول خود می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و محصول خود را سفارش دهید.

دریافت اطلاعات بیشتر درباره:
محصولات ما

کفش چرم

کفش های چرمی دارای دوام زیادی می باشند. چرم طبیعی محصولی است که در تابستان پای شما را خنک و در زمستان گرم نگه می دارد. این نکته یکی از مهمترین وجه تمایز کفش های چرم می باشد.چرم طبیعی محصولی فرآوری شده از پوست حیوانات می باشد و وجود رگه و عوارض طبیعی در سطح چرم ،طبیعی و وجه تمایز و زیبائی چرم طبیعی می باشد. کفش های چرمی دارای دوام زیادی می باشند. وقتی به یک قطعه چرم نگاه می‌کنید می‌توانید رد پای یک زندگی را در آن کشف کنید.

کیف چرم

کیف چرمی قبل از هر چیز باید نرم و قابل انعطاف باشد. کیفی با چرم سفت و یا با چند قسمت ابتدایی و غیر قابل انعطاف را نمی توان کیف چرمی خوبی دانست. البته در نظر داشته باشید که هر قاب چرمی بسته به طرح ممکن است دارای قطعات غیر قابل انعطاف مانند کیف تبلت باشد، اما به طور کلی چرم مورد استفاده باید نرم و انعطاف پذیر باشد.

نظرات کاربران

سلام وقت شما بخیر. سایت بسیار خوبی دارین و در خرید محصول خیلی کمکم کرد تا بتونم محصول خوبی رو خرید کنم. امیدوارم همیشه موفق باشین.

تماس با ماCreated by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

شماره همراه

+989912058571
واتس‌اپ

+989912058571

مدیریت آریو

علی رضا فشانجردی

تماس با ما